wtorek, 18 lutego 2014

NEWS | Wysyłka

Garść praktycznych informacji o czasie realizacji zamówień, terminie wysyłek oraz odbiorów osobistych z wyjaśnieniem, dlaczego tak jest.CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


Hultaj Polski realizuje wszystkie zamówienia w ciągu 10 dni roboczych od momentu otrzymania płatności. Dlaczego 10 dni? Wszystkie zamówione ubrania szyjemy na bieżąco, dbając o to, aby były zgodne z opisami oraz zachowały podane na stronie wymiary. Kiedy zamówień jest dużo, mogłoby się zdarzyć, że spóźnilibyśmy się z realizacją Twojego zamówienia, dlatego wolimy wydłużyć czas oczekiwania, ale dotrzymywać terminów. Często zdarza się, że zamówienia realizujemy w krótszym czasie.

WYSYŁKA


Obecnie umożliwiamy trzy sposoby wysyłki zamówionych ciuchów:
  1. List polecony ekonomiczny (Poczta Polska) - 12 zł
  2. List polecony priorytetowy (Poczta Polska) - 14 zł
  3. Przesyłka kurierska (UPS) - 24 zł
Większe zamówienia wysyłamy w paczkach pocztowych. Realizujemy również przesyłki zagraniczne. Dla klientów z Warszawy i okolic umożliwiamy odbiór osobisty, ale o tym dalej.
Zamówienia wysyłamy dwa razy w tygodniu - w poniedziałki oraz w czwartki.

UWAGA: Być może niektórzy z Was zauważyli, że zmieniły się ceny wysyłek Poczty Polskiej. Wynika to z podwyżki cen, wprowadzonej przez Pocztę Polską od 1-go lutego tego roku.

ODBIÓR OSOBISTY


Dla wszystkich Hultajów warszawskich oraz mieszkających w okolicach Warszawy istnieje możliwość odbioru osobistego. Odbiory osobiste odbywają się dwa razy w tygodniu:
  • poniedziałki w godzinach 13:00-18:00
  • czwartki w godzinach 10:00-15:00.
Dostaniecie od nas maila, kiedy skompletujemy Wasze zamówienie. Następnie skontaktujemy się w Wami, aby ustalić termin odbioru.
Wprowadzenie dwóch dni na wysyłki oraz odbiory osobiste to korzyść zarówno dla Was, jak i dla nas. Wam pomaga to w zaplanowaniu terminu odbioru, zaś Hultajom porządkuje tryb pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz