środa, 21 maja 2014

Jak dwie krople wody - hultajski Dzień Dziecka

 
Anka Jankowska zaprasza


Kochani Hultaje,

zapraszamy Was serdecznie na wyjątkowe wydarzenie. Tydzień przed Dniem Dziecka, 24 maja 2014 na Ptasiej 6, organizujemy szereg atrakcji pod wspólną nazwą - Jak dwie krople wody. Ciekawi, co Was tam czeka?

Na młodszych hultajów będzie czekać nikt inny, jak sama Anka Jankowska - projektantka naszych ciuchów. Opowie Wam o swojej pracy projektanta w malej firmie odzieżowej. Oprócz tego doradzi, jak zostać modelką oraz podpowie, w jaki sposób dobierać ubrania, aby dobrze wyglądać

Oprócz tego na jeden dzień Ptasia 6 Polish Designers Concept Store zamieni się w prawdziwe studio fotograficzne. Dorośli oraz dzieci będą mogli przebrać się w hultajskie ciuchy i zrobić sobie w nich pamiątkowe zdjęcia. Szykujcie swoje najbardziej zadziorne miny! Uczestnictwo w sesji całkowicie bezpłatne, zdjęcia zostaną wysłane do Was e-mailem.

Dzień Dziecka zobowiązuje do odpowiedniego stroju. Dlatego, abyście mogli zabłysnąć w tym wyjątkowym dniu, pomożemy Wam wyglądać jak dwie krople wody - dosłownie! Przywieziemy ze sobą wieszaki hultajskich ciuchów, znajdzie się coś dla Mamy i Córki, dla Taty i Syna, a jako że nasze ubrania są w dużej mierze unisex, Mama i Syn oraz Tata i Córka również znajdą coś dla siebie. Przy zakupie kompletów takich samych ubrań dla dziecka i dorosłego* - niespodzianka!


Jak dwie krople wody - Dzień Dziecka z Hultajem Polskim
24 maja 2014
10:00-17:00
Ptasia 6 Polish Designers Concept Store, Warszawa
https://www.facebook.com/events/478952035584405/

Wstęp wolny.

Do zobaczenia, Hultaje!


Projekt: Marcin Wiśnios

* komplet dziecięco-dorosły oznacza taki sam model bądź modele ubrań dla dzieci i dla dorosłych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz