wtorek, 24 lutego 2015

SESJA ZDJĘCIOWA Design dla Szkół | Relacja z planu zdjęciowego

Od zeszłego roku Hultaj Polski wspiera program Design dla Szkół organizowany przez ExSpace. Jednym z tematów omawianych przez uczestników, było zagadnienie projektowania mody. Uczniowie szkół przygotowywali własne projekty na przygotowanych przez Hultaja Polskiego podkładach. Spośród wszystkich prac Anka Jankowska, nasza projektantka, wyłoniła 4 laureatów, którzy zostali nagrodzeni sesją zdjęciową u hultajskiego fotografa - Marcina Wiśniosa.

Zapraszamy na krótką relację z planu zdjęciowego.


Same początki -  plan zdjęciowy jeszcze pusty, po studio kręci się tylko Marcin, który ustawia światła i szykuje wszystko na przyjście modeli.


 W makijażowni z kolei Anka z Julią zajmują się swoją częścią pracy. Julia prasuje i układa ubrania, Anka szykuje szczotki, spinki i lakiery, by móc uczesać modeli.


Przybyli pierwsi goście, przygotowania do sesji rozpoczęte. Anka szykuje Simonę, pozostali modele już są uczesani i ubrani.


Stanęliśmy przed trudnym wyborem - które buty są najbardziej hultajskie?! Wszystkie są świetne, ale wybrać trzeba było tylko jedną parę. Które według Was najlepsze?


Pierwsza przedpremierowa odsłona naszej wiosennej kolekcji. Tutaj w oczekiwaniu na zielone światło od fotografa...


W końcu na planie! Marcin udziela krótkich instrukcji modelce. Cała czwórka bardzo profesjonalnie pozowała na planie - jesteśmy pod wielkim wrażeniem!


 Szefostwo w pracy - Anka zadowolona z wykonanej pracy jako stylistka, zostaje Strażnikiem Statywu, zaś Marcin zaaferowany cykaniem zdjęć, odkrywa swoją super-moc jako Polerka Paneli ;) Nikt nie mówił, że praca fotografa jest prosta.


Nie obyło się bez drobnych usterek - Marcin razem z fantastycznym właścicielem Studia Deszcz próbują dociec przyczyn awarii obiektywu.


Zawsze jest to dobra okazja do zrobienia sobie krótkiej przerwy. Na kanapie Tymek, Hania i Emilka relaksują się przed kolejnymi zdjęciami.


Sytuacja opanowana, można dalej fotografować. Dziewczyny na planie, Marcin objaśnia nowy pomysł.


Studio takie krótkie, miejsca tak niewiele... Szczęśliwie obyło się bez wybijania dziur w ścianie ;)


Pokazowa lekcja zasuwania - uczcie się od profesjonalisty.

Zdjęć i układów pojawiło się jeszcze wiele, czas umilały nam dźwięki topowych hitów tanecznych. Po zakończonych zdjęciach modele razem z rodzicami wrócili do domów.


Ogromnie dziękujemy Tymkowi, Emilce, Hani i Simonie oraz ich rodzinom za odwiedzenie nas w studiu, dobrą zabawę i wspaniałe pozowanie. Jeszcze raz gratulujemy wygranej!

Sesja odbyła się 14 lutego 2015 w Studio Deszcz.

Fotograf: Wisnios Kitchen Studio
Stylizacja: Anka Jankowska
Ubrania: Hultaj Polski
Modele: Tymek, Emilka, Hania, Simona

Nie przegap premiery! Zapisz się do newslettera i bądź na bieżącą z hultajskimi nowinkami.

1 komentarz:

  1. Wygląda wspaniale, bardzo dziękujemy za wspieranie Design Dla Szkół! To była niezwykła przygoda dla naszych małych projektantów ! Aniu jesteś wspaniała! Dzieciaki wyglądają superaśno !!! Czekamy cierpliwie na kolejną porcje cudownych zdjęć.

    Urszula Kałużna, pomysłodawca programu Design Dla Szkół

    OdpowiedzUsuń