sobota, 11 kwietnia 2015

Szybki Hultaj | NOWA KOLEKCJA S/S 2015 | DODATKI

MIASTO JEST MOJE

http://sklep.hultajpolski.pl/pl/c/Szybki-Hultaj/84

Jeśli sądziliście, że na kolorowych neonówkach zakończyły się nowości na sezon wiosna/lato 2015 - byliście w błędzie. W mieście pojawił się nie byle kto. Miejski Hultaj to tajemniczy gość. Zawsze gdzieś gna, załatwiając milion spraw. Z obowiązkowym kubkiem kawy w dłoni, zgubiłby własne spodnie, gdyby nie jego mały trik. Zakochany w spotkaniach towarzyskich, na których musi być modnie ubrany, stawia również na wygodę.

Szybki Hultaj to uniwersalne ubrania, które łatwo i szybko założysz. To również błyskawiczna wysyłka. 3 dni robocze to dokładnie tyle, ile zajmie nam spakowanie i wysłanie Waszego zamówienia z produktami Szybkiego Hultaja.

SZYBKI HULTAJ DODATKI

Jeśli śledzicie hultajskiego bloga lub otrzymujecie newsletter, wiecie dobrze, że dostępne są już świetne ciuchy z nowej linii SZYBKI HULTAJ. Możne je kupić w naszym sklepie. Poza ubraniami, w linii SZYBKI HULTAJ znajdziecie też trzy miejskie dodatki.

Kubki. Szelki. Torby. Wszystko, czego potrzebuje zabiegany hultaj w miejskiej dżungli. Sytuacja jest jasna - wypijasz szybką kawę. Szybką jasną lub szybką ciemną - tę z neoprenu, zakładasz, by czuć się pięknie. Wersja alternatywna: zapinasz szelki, by spodnie były na swoim miejscu. Klucze, portfel, notes - hop, do torby. Miasto jest twoje.

Ceramiczny kubek o smukłym kształcie. Do tego hultajski nadruk i napis "Gorsza niż kożuch na mleku". Pomieści 250 ml mleka, kawy lub herbaty, a nawet ich mieszanki. Można myć w zmywarce, ale zalecamy myć ręcznie.


ZOBACZ W SKLEPIE: Kubek eKspresso

Hultajskie szelki w wersji dla Niej, dla Niego i dla Dziecka. Świetny dodatek, zapewni ciekawy i wyróżniający wygląd. Międzywojenny cwaniak czy angielski lord? Ty wybierasz!Last but not least - kobiecy dodatek obowiązkowy. Torba z fajnym nadrukiem i napisem "Mam bogate wnętrze". Czarna jak noc, zaopatrzona w dwa uchwyty i dno, pomieści cały Twój wszechświat. Uszyta z bawełny.


 ZOBACZ W SKLEPIE: Torba MAM BOGATE WNĘTRZE

SZYBKI NEWSLETTER

Chcesz wcześniej i szybciej niż inni dowiadywać się o nowościach, premierach, wydarzeniach i innych cudach? Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco.

Co: Newsletter
Kiedy: Nie częściej niż raz w tygodniu (chyba że coś ważnego się dzieje)


UWAGA. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia do 10 dni roboczych, jeśli w koszyku znalazły się produkty spoza linii Szybki Hultaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz