piątek, 17 stycznia 2014

Wygodna Zima - Nowa Kolekcja!Zima jest wtedy, kiedy jest zimno. Hultajów zima nie zaskakuje, gotowi na pierwsze śniegi przygotowaliśmy dla Was coś ekstra. Ciepłego.Od czwartku w naszym sklepie dostępne są nowe ciuchy. Nie daj się zaskoczyć zimie. Hultaj Polski przygotował czapki, kaptury, bluzy, blezery, spódnice i ciepłe haremki.


Styczeń i luty to czas wyjazdów. Ferie, urlopy, wyjazdy, śnieg i narty, spacery po oszronionym lesie oraz wieczory przy kominku. To czas, kiedy Hultaje zdejmują spódnice podwójnie spienione, szukając czegoś prostego, bardziej sportowego, otulającego. Taka jest pierwsza w tym roku kolekcja Wygodna Zima. Jest tajemnicza, jest swobodna, jest na co dzień.

Co takiego proponujemy Wam na najbliższe tygodnie? Spełnienie marzeń klientów. Wyszliśmy na przeciw wielu prośbom i pytaniom o ciepłe haremki na zimę. Efekty przerosły nasze oczekiwania. Z naszej pracowni wyszły haremki ciepłe, uszyte z czarnej dzianiny, tej samej, z której szyjemy spodnie wąskie. Mimo swej większej gramatury, materiał układa się wspaniale. Kolejnym odzewem na Wasze prośby są kieszenie. I to jakie. Trapezowe spódnice wyposażyliśmy w duże naszywane kieszenie, które pomieszczą całe dłonie. Poza spódnicą z kieszeniami, stworzyliśmy także bluzę z kieszeniami - taką samą dla kobiety, mężczyzny i dziecka. Absolutnym hitem sezonu są hultajskie kaptury. Ciepłe, obszerne, z pięknie uformowanym kołnierzem. Można poczuć się w nim niczym czarodziejka albo asasyn. Do wyboru wersja jasnoszara i ciemnoszara. Chcecie więcej? Zajrzyjcie do działu NOWOŚCI, aby poznać całą kolekcję.


Fot. Marcin Wiśnios

 Specjalny wygodny dodatek zimowy został stworzony z myślą o wszystkich marznących Hultajach. Tym razem wybraliśmy znaną naszym klientom dzianinę czarną o gramaturze 320 g/m2. Kolekcję wzbogaciliśmy o wyjątkową grubą dzianinę szarą - gramatura 350 g/m2. Wyłożona od wewnątrz milutkim meszkiem, grzeje lepiej niż sweter. 

Jest miękko, jest przytulnie, a przede wszystkich - ciepło.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz