środa, 2 kwietnia 2014

NOWOŚĆ | Kolorowe Haremki

Wiosenna kolekcja Hultaj Polskiego to przede wszystkim kolory. Soczysta zieleń. Turkus. Limonka. Właśnie w tych kolorach przygotowaliśmy dla Was nowe haremki.

Jak zwykle miękkie, z najlepszej polskiej bawełny, barwione wg naszego pomysłu. Wiosenne ciuchy leżały jeszcze głęboko w szafie, a temperatury na dworze sięgały kilkunastu stopni poniżej zera, kiedy kolejne belki bawełnianej dzianiny opuszczały już tkalnię. Gotowe do barwienia, aby dojrzeć na czas. Na czas premiery wiosennej kolekcji Hultaja :)

Wygodne haremki, czy alladynki,  jak również je nazywacie, przygotowaliśmy w dwóch wersjach. Haremki dziecięce i haremki damskie.

Haremki dla dziecka to typowy unisex. Doskonale sprawdzają się dla Hultajek i Hultajów od rozmiaru 80 do 146. Większe rozmiary dedykujemy przede wszystkim dorosłym Hultajkom. Jeżeli jednak znajdzie się odważny Hultaj aby je nosić - z przyjemnością uszyjemy je w dopasowanym rozmiarze.

A teraz czas na premierę. Zobaczcie jak nasze bawełniane haremki prezentują się na zdjęciach. Który kolor podoba się Wam najbardziej? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach.

Pod zdjęciami znajdziecie linki do sklepu. Może takie szerokie spodnie pasują również do Twojego stylu? Pamiętaj. Ubieramy wszystkich Hultajów =)Haremki turkusowe dziecięce

Haremki limonkowe dziecięce

Haremki zielone dziecięce

Haremki limonkowe damskie

Haremki zielone damskie

Haremki turkusowe damskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz