poniedziałek, 31 marca 2014

Z życia firmy | Sto lat, Hultaju!

Pierwsze urodziny Hultaja

W zeszłym miesiącu Hultaj Polski obchodził swoje pierwsze urodziny! Zajęci przygotowaniami nowej kolekcji prawie przegapiliśmy ten ważny moment w życiu Hultaja. Nie było tortów, nie było radosnych wiwatów i śpiewów "Sto lat, sto lat", było sporo refleksji, podsumowań i planów na przyszłość.


Wiele się zmieniło od czasu, kiedy firma powoli stawiała pierwsze kroki w wielkim świecie mody. Powstały kolejne kolekcje - Amarantowa (kolekcja wiosna/lato 2013), Jarzębinowa (limitowana kolekcja jesień 2013), Srebrna (kolekcja zima 2013) oraz Wygodna zima (zimowy dodatek 2014). W tym miesiącu swoją premierę miała Eksplozja koloru - kolekcja wiosna/lato 2014.

Kolekcja Amarantowa, przykładowe modele (Bluza amarantowa, Spódnica podwójnie spieniona amarant, Haremki amrantowe) // fot. Marcin Wiśnios


 Kolekcja Jarzębinowa, przykładowe modele (Czapka jarzębinowa, Bluza i haremki jarzębinowe dla dziecka i dla kobiety) // fot. Marcin Wiśnios

 Kolekcja Srebrna dla niej, wybrane modele (Spódnica wilcza, Kurtka wilcza, Spódnica licia, Kurtka lisia, Czapka lisia) // fot. Marcin Wiśnios

 Kolekcja Ssrebrna dla dziecka, wybrane modele (Kurtka lisia, Spodnie lisie, Spódnica lisia, Czapka wilcza, Kkurtka wilcza, Spódnica wilcza) // fot. Marcin Wiśnios

 Kolekcja Wygodna Zima, wybrane modele (Haremki ciepłe, Blezer, Czapka ciepłoszara oraz Kaptur) // fot. Marcin Wiśnios

 Nowa kolekcja Eksplozja Koloru, wybrane modele (Spodnie na szelce jasnozielone, Spodnie na szelce turkus, Spódnica z kieszenią midi ciemnozielona) // fot. Marcin Wiśnios


We wrześniu 2013 zorganizowaliśmy hultajskie wydarzenie Fleszowisko, czyli Hultaje na czerwonym dywanie. Podczas Fleszowiska nasi klienci mieli okazję przejść po czerwonym dywanie w blasku fleszy i poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Aby zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia, w trakcie wydarzenia można było zrobić sobie hultajską fryzurę, oddać się w ręce makijażystki, posłuchać o zdrowym żywieniu, wymasować sobie dłonie oraz kupić hultajskie stroje. Rodzinną atmosferę zapewniła nam Klubokawiarnia Kicia Kocia.

Hultajskie Gwiazdy
Wspólne zdjęcie
Takie same ciuchy
Fotorelacja do obejrzenia tutaj.


Również we wrześniu 2013 roku gościliśmy w programie Dzień Dobry TVN, gdzie Anka opowiadała o prowadzeniu własnej firmy, początkach Hultaja, a także o samych ciuchach. W reportażu poprzedzającym wywiad z Anką obejrzycie spódnice podwójnie spienione w ruchu, usłyszycie opinie klientek o firmie, ubraniach i samej projektantce. Dziękujemy Alinie i jej córce, Ewie i jej dzieciom, Kasi i Agnieszce, Wiktorowi i innym modelom oraz całej ekipie z planu.

Link do wywiadu: 
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/stawia-na-wygode,99412.html


W październiku 2013 ubraliśmy małych modeli do sesji zdjęciowej w magazynie GAGA.


Magazyn GAGA
fot. Studio PinkWings


Wielokrotnie pojawialiśmy się na targach - około 30 razy mieliście okazję spotkać nas na żywo, obejrzeć ciuchy, przymierzyć je i miło pogawędzić z Hultajami. Uczestniczyliśmy m.in. w targach Love&Sale, Fashion Democracy, Mustache, Shop Local, Jedyny Na, Fashion&Beauty, Need For Street, Urban Market. Dziękujemy organizatorom za przygotowania i wybranie nas do grona wystawców.
Przed nami jeszcze wiele innych targów, m.in. zawitamy na Śląsku. Śledźcie kolejne wpisy, aby dowiedzieć się więcej.


Anka udzieliła również dwóch wywiadów. Jeden pojawił się na łamach magazynu Exlusive, drugi w portalu Feszyn.com


Wszystkie wymienione aktywności to nasze mniejsze i większe sukcesy. Jednak najważniejsze jest to, że zyskaliśmy ogromne wsparcie od Was - naszych przyjaciół, klientów i wszystkich innych, którzy trzymali za nas kciuki. Każde miłe słowo, uśmiech, pozytywna opinia, mail, w którym dzielicie się swoją radością z posiadania Hultajskich ciuchów sprawiają, że czujemy sens tego, co robimy. To właśnie dzięki Wam każdego ranka wstajemy z nową energią do działania. Bardzo Wam za to dziękujemy, gdyby nie Wy, nie byłoby Hultaja.

Niech nam szyje!

Hultaj Polski nie mógłby także istnieć, gdyby nie zespół, który pracuje, tworzy, wyznacza sobie cele i dąży do ich realizacji. Cały czas się rozwijamy, rośniemy na zewnątrz, ale i od wewnątrz. Podtrzymujemy filozofię firmy jawnej, otwartej. Przez najbliższe tygodnie zaprosimy Was w nasze progi, abyście mogli poznać bliżej Hultajów. Nie chcemy być anonimowi. Chcemy, żebyście mogli do nas podejść, powiedzieć 'Cześć!' i witać nas po imieniu.

Jeśli nurtują Was pytania o naszą pracę lub o nas samych - nie wahajcie się ich zadać! Postaramy się odpowiedzieć na te najciekawsze. Pytania możecie kierować do Julii (julia@hultajpolski.pl).Hultaj Polski | Sklep | Facebook | Tumblr (Galeria) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz