środa, 19 marca 2014

TOTALNA WYPRZEDAŻ - wietrzymy magazyny

Już jutro kalendarzowa wiosna! Hultaje już zabrali się za wiosenne porządki, wietrzą magazyny, dają wielkie zniżki, a wszystko po to, aby zrobić miejsce na nową kolekcję.

 

Wiosenna wyprzedaż

 

Przedwiośnie uderzyło nam do głowy

W najlepsze trwa wyprzedaż ciepłych rzeczy - spodnie wąskie, bluzy z kieszeniami, ciepłe haremki, a nawet spódnice podwójnie spienione kupicie w obniżonych cenach - nawet do -50%. Każdy znajdzie coś dla siebie. I warto się spieszyć - wyprzedaż potrwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów, sprzedajemy ostatnie sztuki. Zajrzyjcie do działo PROMOCJE i przekonajcie się sami, co jeszcze możecie zdobyć w niższej cenie.

Wiosenne targi


Wyprzedaż nie obejmuje jedynie zakupów przez Internet. Ciuchy w promocyjnych cenach kupicie także na targach. W tym tygodniu gościmy w dwóch miejscach.


Fashion Democracy

Od czwartku do niedzieli będziemy w Blue City podczas targów mody Fashion Democracy. Tym razem FD przygotowało wiele atrakcji towarzyszących. Warto zajrzeć.
Love&Sale

Na koniec tygodnia, w niedzielę, pojawimy się w 1500m2 do wynajęcia podczas targów Love&Sale. W tajemnicy zdradzę, że będzie można spotkać tam projektantkę Hultaja Polskiego.

Co, gdzie, kiedy


Fashion Democracy
20-23 marca 2014
CH Blue City
Al. Jerozolimskie  179, Warszawa
czw. - sb. godz. 10:00-22:00
nd. godz. 10:00-20:00

Love&Sale
23 marca 2014
1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18
11:00-19:00


Hultaj Polski | Sklep | Facebook | Tumblr (Galeria)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz