wtorek, 4 marca 2014

Wyprzedaż kominów oraz zapowiedź kolekcji wiosna/lato 2014

Z każdym dniem coraz więcej słońca, wyższa temperatura zachęca do zrzucenia grubych zimowych kurtek, wyjęcia trampek i pójścia na długi spacer. Hultaj Polski nie daje się zwieść tej wczesnowiosennej aurze, dlatego przygotował dla Was coś specjalnego.


Hultaj dba o kobiety


Szarmancki i łobuzerski Hultaj zawsze pamięta o ważnych kobietach swojego życia. Jeśli jesteś Hultajem i głowisz się nad bardziej wyrafinowanym podarunkiem niż bukiet kwiatów, mamy dla Ciebie rozwiązanie rozsądne i eleganckie równocześnie.

Od środy do niedzieli oferujemy kominy pstrokate w niższej cenie - 40 zł za sztukę. Do wyboru różne warianty kolorystyczne. Komin jest przyjemny w dotyku, stanowi piękny dodatek do każdego stroju. Otuli szyję, chroniąc przed wczesnowiosenną chrypką.


Komin pstrokaty amarant 

Komin pstrokaty mieszany

Komin pstrokaty orchidea

fot. Marcin Wiśnios

Gdzie kupić?


Kominy pstrokate upolujecie w Warszawie podczas targów mody Fashion Democracy w centrum handlowym Blue City. Będziemy tam przez trzy dni - od środy 5. marca do piątku 7. marca. W weekend odwiedźcie Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy Brackiej (dawny Traffic). Zdradzimy w tajemnicy, że dużo się tam dzieje, szczególnie na poziomie -1, gdzie poza naszymi ciuchami, znajdziecie pyszne jedzenie.

Kominy pstrokate w obniżonej cenie dostępne są również w hultajskim sklepie - do wyczerpania zapasów.


Nowa kolekcja - zapowiedź


Na zakończenie informacja miesiąca. Coraz częściej padają pytania o nową kolekcję. Doskonale to rozumiemy, w końcu do wiosny coraz bliżej. Bez zdradzania szczegółów - kolekcja wiosna/lato 2014 prawie ukończona, w tym miesiącu planujemy pierwsze sesje zdjęciowe. Będzie kolorowo. Wypatrujcie razem z nami pierwszych oznak Wczesnej Wiosny!

Spódnica podwójnie spieniona długa amarant
model: Anuszka Konieczna, fot. Marcin Wiśnios
Co, gdzie, kiedy?
Fashion Democracy
Centrum handlowe Blue City
Al. Jerozolimskie 179
5-7.03.2014 
godz. 10:00-22:00 
(godziny otwarcia centrum)


Targ Spożywczy na Brackiej
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
ul. Bracka 25
8-9.03.2014
sb: 10:00-20:00
nd: 10:00-18:00
Hultaj Polski | Sklep | Facebook | Tumblr (Galeria) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz