niedziela, 13 lipca 2014

Hultaj radzi: Do czego to nosić?

Co jest dobre dla Hultaja i Hultajki, czyli jak wybrać spośród naszych ciuchów to, w czym będziesz wyglądać doskonale.


Ciuchy z dzianiny – miękkie, wygodne, elastyczne. Wszyscy je kochamy. Ale życia nabierają dopiero założone na człowieka. Kiedy wiszą na wieszaku, ciężko sobie wyobrazić ich formę. Nic więc dziwnego, że często nie potrafimy wybrać z takiego wieszaka tego, w czym będziemy wyglądać dobrze.

Ale od czego macie nas, Hultajów? :) Pomożemy i dobierzemy. Panie i Panowie, którzy przychodzą do na stoisko, wiedzą, że doradzamy dobrze i obiektywnie. Naszą zasadą jest „Nigdy nie namawiaj klienta na ubrania, w których nie wygląda dobrze”. Wiemy, że po zakupach, w trakcie których kupujemy sobie coś wymarzonego, w czym wyglądamy, hm..., dyskusyjnie, często wkładamy tę rzecz do szafy i nigdy więcej nie ogląda ona światła dziennego. Na takie zakupy szkoda czasu i pieniędzy.

Do rzeczy.

HAREMKI

 Idealne dla każdej budowy. Wbrew Waszym częstym podejrzeniom – wyszczuplają, a nie pogrubiają. Jeśli z jakiegoś powodu czujesz się niekomfortowo z budową swoich nóg – te spodnie są własnie dla Ciebie. Zbyt duże krągłości zostaną zakryte, sylwetka się wydłuży, a całość nabierze sportowego wyglądu. 


Pasują nawet na obszerniejsze talie. Często kupowane na czas ciąży i po ciąży.


SPODNIE WĄSKIEWyglądają dobrze na Paniach i Panach o proporcjonalnej budowie ciała. Natomiast wcięta talia nie jest przy ich noszeniu koniecznością. Jeśli natomiast masz większą pupę i uda – nie sięgaj po nie.


SPÓDNICE PODWÓJNIE SPIENIONE
Królowe spódnic. Często niesłusznie podejrzewane o poszerzanie sylwetki. Ale te podejrzenia pryskają po założeniu ich na siebie.

Tak jak haremki, mają właściwości maskujące. Doskonale wyglądają na sylwetkach o kształcie jabłka. Tam gdzie przydałoby się wyszczuplić talię – wyszczuplają, tam gdzie przydałoby się zniwelować trochę pupę – zakrywają.
Wyjątkowo dobrze sprawdzają się też dla Pań o trochę większym rozmiarze :) Dodają kobiecości. I nie bójcie się, że są ciężkie – po założeniu nie czuje się tego w ogóle. 

 
W wersji dziecięcej – kochają je wszystkie dziewczynki :) Pamiętajcie, że te spódniczki „rosną razem z dzieckiem” - w talii dopasują się i do półtorarocznej maluchy i do 10-cioletniej damy. Tylko długość spódniczki będzie inna w stosunku do długości nóg.


SPÓDNICE POJEDYNCZO SPIENIONE MIDI

 


To spódnica, w której doskonale będzie wyglądała sylwetka chłopięca. Idealnie nadaje się do "garnituru" - można ją spokojnie założyć do biura, łącząc ją z bluzką koszulową i żakietem. Świetnie też komponuje się z długimi butami. Dyskretny kolor i bogaty krój powodują też, że może być to spódnica wieczorowa, jeśli wzbogacimy ją odpowiednimi dodatkami.


SPÓDNICE Z KIESZENIĄDobre na sylwetkach o kształcie gruszki – ładnie podkreślają talię, nieco maskując uda i pupę. Ładnie też wyglądają na Paniach o szczupłej i długiej budowie. Nie sięgaj po nie, jeśli masz sylwetkę jabłka :)
Mini lepiej prezentują się na osobach niższych, natomiast długość midi polecamy ciutkę wyższym Paniom.


COŚ NA GÓRĘBluzki i podkoszulki pasować będą na każdą Panią. Wystarczy dobrać odpowiednio rozmiar.

Jak więc widzicie – każdy znajdzie coś dla siebie. Przeważają jednak ubrania, w których dobrze wygląda każda sylwetka. Bo Hultaje są różni, a my szyjemy ciuchy dla wszystkich Hultajów.


Serdecznie dziękujemy naszym Klientkom za udostępnienie swoich zdjęć w naszych ubraniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz