poniedziałek, 11 maja 2015

Hultaj współpracuje... z PradellePrzez długi czas cała nasza ekipa wypatrywała oryginalnej i eleganckiej biżuterii, która podkreślałaby charakter ubrań z linii De Luxe. W końcu trafiliśmy na Thallo i sklep Pradelle, który jest wyłącznym dystrybutorem delikatnych wyrobów tej greckiej marki. Podczas pokazu mody Hultaja Polskiego w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw Pradelle, jako partner wydarzenia, udostępniło biżuterię modelkom. Tym samym rozpoczęła się nasza współpraca, z której ogromnie się cieszymy.

Kilka słów o Pradelle i Thallo:

Pradelle to butik z luksusową biżuterią i jednocześnie wyłączny dystrybutor greckiej biżuterii Thallo w Polsce. Pradelle powstało dzięki grecko-polskim przyjacielskim relacjom, które trwają od wielu lat. 

Biżuteria Thallo tworzona jest z naturalnych roślin, a nie z ich odlewów, co czyni ją niezwykle oryginalną i niepowtarzalną w każdym szczególe. Grecy posiadają własne uprawy, z których pozyskiwane są rośliny do tworzenia biżuterii oraz rodzinną manufakturę, gdzie powstają nowe wzory. Proces produkcji zaczyna się od zebrania odpowiednich okazów roślin, które spełniają standardy jakości pozwalające na dalszą obróbkę. Następnie rośliny są w odpowiedni sposób utrwalane, poddawane obróbce, a następnie platerowane metalami szlachetnymi o najwyższej próbie – 24-karatowym złotem oraz czystym srebrem.

Z uwagi na fakt, że biżuteria jest tworzona na bazie prawdziwej rośliny każdy z produktów Thallo jest niepowtarzalny. Nawet jeśli istnieje seria tych samych produktów widać, że się od siebie różnią, co niewątpliwie podkreśla ich urok. Twórcy Thallo mówią, że to natura dyktuje ich projekty i pomysły, a oni starają się utrwalić jej piękno na dłużej. „Podążamy za naturalnym pięknem, a nie jednosezonową modą.” Biżuteria jest produkowana od lat 90. w greckiej manufakturze, 100 kilometrów od Aten.

Greccy artyści mają swoich fanów i butiki nie tylko w Grecji, ale także w Rosji, Stanach Zjednoczonych oraz na rynkach azjatyckich. Każdy z produktów posiada swój numer oraz certyfikat jakości. W Polsce możliwa jest do zakupienia wyłącznie na w butiku Pradelle oraz podczas ogólnopolskich imprez modowych.


Skontaktuj się z Pradelle:
http://www.pradelle.pl/
https://www.facebook.com/pradellethallo

1 komentarz: