sobota, 9 maja 2015

Pokaz mody Hultaja Polskiego - zapowiedź

W czwartek, 7 maja 2015 roku w historii Hultaja Polskiego nastąpił niezwykły moment. Był nim pokaz mody linii De Luxe w Mamaison Hotel Le Regina Warsaw. Już niedługo zaprezentujemy pełną relację z wydarzenia. Jednak najpierw pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania pokazu. Póki co serdecznie zapraszamy na zapoznanie się z relacją backstage'ową, zrealizowaną dla Luster Leona.


Ogromnie dziękujemy hotelowi Mamaison Le Regina Warsaw za udostępnienie nam przestrzeni, za profesjonalną obsługę, życzliwość i wszelką pomoc. Zachęcamy do poznania tego wyjątkowego miejsca.

Modele przed wejściem do hotelu

Dziękujemy także naszym partnerom, bez których wydarzenie nie byłoby tak wspaniałe.

Leonowi i Magdzie z Luster Leona - za profesjonalne przygotowanie fryzur modelek, Michała Czerneckiego i Anki Jankowskiej. Jak zwykle świetna robota! O Leonie przeczytacie w tym artykule.

Ani Wysockiej - naszej makijażystce, która zadbała, aby modelki były jeszcze piękniejsze. Makijaże przetrwały cały dzień. Wkrótce na blogu pojawi się wpis poświęcony Ani.

Ekipie Pradelle - za udostępnienie wspaniałej i unikatowej biżuterii marki Thallo, wykonanej z prawdziwych roślin pokrytych złotem i srebrem. O nich też niedługo napiszemy! Jesteśmy oczarowani wyrobami dostępnymi u Pradelle.

Ekipie MIVO - za udostępnienie butów dla modelek i modeli. MIVO zajmuje się dystrybucją markowego obuwia dla całej rodziny, zachęcamy do odwiedzania ich strony i sklepów.

Klaudia i Agnieszka

Za każdym sukcesem kryją się ludzie. A że Hultaj Polski przyciąga ludzi wybitnych i wspaniałych, głupio byłoby nie oddać im honorów. Szczególnie dziękujemy:

Michałowi Czerneckiemu - który jako gość specjalny uświetnił swoją obecnością nie tylko sam pokaz, ale również coctail dla gości.

Magdzie, Agnieszce, Adze, Izie, Klaudii, Tatianie, Asi, Agnieszce i Kasi, Nikoli, Soni i Tymkowi za bycie wspaniałymi modelkami i modelami, bez Was by się nie udało!

Oliwii Siwińskiej - za niesamowitą pracę producencką, stanowczość przy ustalaniu warunków współpracy, dbałość o szczegóły, głowę na karku i ekspresowe radzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi.

Wiśnios Kitchen Studio - za fotorelację i nieoceniona pomoc w sprawach różnych.

Asi Cisowskiej - za oprawę muzyczną. Nadałaś nam rytm, a my daliśmy się porwać.

Ekipie filmowej Darwin - za realizację materiału filmowego z pokazu. Efektami podzielimy się najszybciej, jak się da ;)

Uli i Julii - za przygotowanie ubrań dla modelek i sprawną obsługę backstage'u oraz za pomoc przy organizacji.

A największe brawa, gratulacje i zaszczyty kierujemy do Anki Jankowskiej-Wiśnios - autorki prezentowanych kreacji. Dziękujemy, że tworzysz, inspirujesz i popychasz do działania. Jesteś wielka!

Anka wychodzi do publiczności

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz